Jest przetarg na naprawę dróg. Jakie ulice obejmie?

ZDiUM przedstawił nowy program remontów infrastruktury drogowej. Obejmie nie tylko ulice z uszkodzoną nawierzchnią, ale też drogi gruntowe, zatoki autobusowe i chodniki. Dodatkowo na ulicach pojawią się nowe elementy poprawiające bezpieczeństwo. Właśnie ogłoszono przetarg na pierwsze zadania realizowane w ramach tego programu. Prace mają rozpocząć się jeszcze w czasie wakacji.

Program naprawy dróg "Wrocław na dobrej drodze", fot. ZDiUM

  • Odsłon: 20

Remont ronda Powstańców Śląskich – ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej

Projektowanie wymiany nawierzchni na ulicy Powstańców Śląskich już trwa i zakończy się jesienią br. Za chwilę prace projektowe obejmą również rondo na placu Powstańców Śląskich -informuje ZDIUM.

  • Odsłon: 34

Lipa Piotrowska: Powstanie łącznik od Cynamonowej do Pełczyńskiej

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta rozpoczął realizację inwestycji na osiedlu Lipa Piotrowska. Łącznik drogowy, zaprojektowany w śladzie ulicy Waniliowej, powstanie pomiędzy ulicami Cynamonową i Pełczyńską. 

  • Odsłon: 26

Remont mostów Uniwersyteckich

Rozpoczął się remont kapitalny mostów Uniwersyteckich. Od poniedziałku (3 czerwca) dla potrzeb organizacji placu budowy i wykonania prac wyłączony z ruchu jest chodnik od ul. Grodzkiej do ul. Drobnera po stronie pomnika Powodzianki. 

  • Odsłon: 59

Ulica Pomorska otwarta po remoncie, ale jeszcze nie dla tramwajów

W dniu 1 czerwca została otwarta ul. Pomorska po trwającym blisko 2 lata remoncie. Tramwaje wyjadą na torowisko za trzy tygodnie.

Pomorska i Staszica są już przejezdne

Ulica Pomorska po remoncie, fot. wroclaw.pl

  • Odsłon: 41

Strona 1 z 25