Z Wrocławia polecimy do Porto

Ryanair właśnie ogłosiły nowy kierunek z wrocławskiego lotniska. Od 30 października z Wrocławia polecimy do drugiego największego miasta w Portugalii –Porto.

RYANAIR LAUNCHES NEW OLSZTYN-MAZURY ROUTE TO COLOGNE

Porto to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Portugalii. Teraz będzie je można zwiedzić również jesienią i zimą. Ryanair właśnie zapowiedział start nowego połączenia z Wrocławia. Od 30 października do Porto polecimy dwa razy w tygodniu. Samoloty będą startować w niedziele o godzinie 11.25 z Wrocławia i o 6.30 czasu lokalnego z Porto. W środy odlot z Wrocławia planowany jest na godzinę 20.15, a z Porto na 15.20 czasu lokalnego. Lot trwa 3 godziny 30 minut.

Bilety są już dostępne w systemie przewoźnika.

Porto to jeden z 27 kierunków przewoźnika, które znajdą się w zimowej siatce lotów z wrocławskiego lotniska. Łącznie Ryanair będzie realizował ponad 70 lotów tygodniowo, a docelowo od marca 2023 do marca 2024 roku chce przewieźć z Wrocławia 1,5 mln pasażerów.

Ryanair ruszył również z rozbudową swojej bazy serwisowej w Porcie Lotniczym Wrocław. Do sierpnia 2023 roku powstanie nowy 2-stanowiskowy hangar o powierzchni 8200 mkw. Przewoźnik zamierza również zatrudnić blisko 200 osób na stanowiskach mechaników i inżynierów.

Comments powered by CComment