Z Wrocławia do Międzyzdrojów i Świnoujścia pociągiem

Koleje Dolnośląskie uruchamiają wakacyjne połączenie z Wrocławia do Międzyzdrojów i Świnoujścia. 

W tym roku nowoczesne pociągi typu Impuls pozwolą dotrzeć do celu w zaledwie 5 godzin i 13 minut, czyli o ponad godzinę szybciej niż bezpośrednie połączenia u konkurencyjnych przewoźników na tej samej trasie.

KD Premium Nadmorski wystartuje 22 czerwca i będzie kursować w każdy weekend aż do 1 września, z dodatkowym terminem 15 sierpnia. To idealna propozycja dla tych, którzy planują spontaniczny wypad lub dłuższy pobyt nad morzem.

W pociągu obowiązuje rezerwacja miejsc. Bilet normalny w relacji Wrocław Główny – Świnoujście kosztuje 99 zł, a w relacji Legnica – Świnoujście – 89 zł. Za dodatkową opłatą 15 zł i do wyczerpania miejsc można zabrać ze sobą rower. Bilety można kupić w kasie na dworcu w Legnicy, w Biurze Obsługi Klienta Kolei Dolnośląskich na dworcu Wrocław Główny, a także poprzez platformę KOLEO, korzystając przy tym z wizualnego systemu rezerwacji. Bilet jest gwarancją miejsca siedzącego. Przedsprzedaż rusza już 23 maja!

Pierwsze w historii Kolei Dolnośląskich bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Świnoujścia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – w 2023 roku skorzystało z niego ponad 7 tys. pasażerów.

Comments powered by CComment