D | Linia pospieszna Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA » OSIEDLE SOBIESKIEGO | OSIEDLE SOBIESKIEGO » CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Giełdowa | CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA | » » » | Królewska | OSIEDLE SOBIESKIEGO | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Karmelkowa | Marchewkowa | » » » | Królewska | Królewska | » » » |
Wałbrzyska | WAŁBRZYSKA | » » » | Bora-Komorowskiego | Wallenroda | » » » |
Krzycka | Kościelna | » » » | Krzywoustego | Psie Pole | » » » |
Krzycka | Skarbowców | » » » | Brücknera | Kwidzyńska | » » » |
Krzycka | Os. Przyjaźni | » » » | Kochanowskiego | Śniadeckich | » » » |
Krzycka | Zimowa | » » » | Kochanowskiego | Kochanowskiego | » » » |
Powstańców Śl. | KRZYKI | » » » | pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
Powstańców Śl. | Orla | » » » | Oławska | Poczta Główna | » » » |
Powstańców Śl. | HALLERA | » » » | Piotra Skargi | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |
Powstańców Śl. | Rondo | » » » | Świdnicka | Arkady | » » » |
Świdnicka | Arkady | » » » | Powstańców Śl. | Rondo | » » » |
Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » | Powstańców Śl. | HALLERA | » » » |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » | Powstańców Śl. | Orla | » » » |
pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Krzycka | KRZYKI | » » » |
Kochanowskiego | Kochanowskiego | » » » | Krzycka | Zimowa | » » » |
Kochanowskiego | Śniadeckich | » » » | Krzycka | Os. Przyjaźni | » » » |
Brücknera | Kwidzyńska | » » » | Krzycka | KLECINA | » » » |
Krzywoustego | Psie Pole | » » » | Wałbrzyska | Kościelna | » » » |
Bora-Komorowskiego | Kopańskiego | » » » | Karmelkowa | WAŁBRZYSKA | » » » |
Bora-Komorowskiego | Wallenroda | » » » | Karmelkowa | Marchewkowa | » » » |
Królewska | Królewska | » » » | Giełdowa | CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA | » » » |
Królewska | OSIEDLE SOBIESKIEGO | » » » |
Zajezdnia Obornicka » CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Obornicka | Zajezdnia Obornicka | » » » |
---|---|---|
Obornicka | Bałtycka | » » » |
Reymonta | Kleczkowska | » » » |
Pomorska | PL. STASZICA | » » » |
Pomorska | Pomorska | » » » |
Nowy Świat | Rynek | » » » |
Podwale | Renoma | » » » |
OSIEDLE SOBIESKIEGO » Zajezdnia Obornicka | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Krzywoustego | Grudziądzka | » » » |
---|---|---|
al. M. Kromera | Długosza | » » » |
Boya-Żeleńskiego | KROMERA | » » » |
Berenta | Berenta | » » » |
Berenta | PL. DANIŁOWSKIEGO | » » » |
Kasprowicza | Kasprowicza | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Broniewskiego | Broniewskiego | » » » |
Obornicka | Bałtycka | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA » Zajezdnia Obornicka | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Świdnicka | Renoma | » » » |
---|---|---|
Kazimierza Wlk. | Świdnicka | » » » |
Kazimierza Wlk. | Rynek | » » » |
Pomorska | Pomorska | » » » |
Pomorska | PL. STASZICA | » » » |
Reymonta | Kleczkowska | » » » |
Obornicka | Bałtycka | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
CENTRUM HURTU UL. GIEŁDOWA » SKARBOWCÓW (Pętla) | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Sowia | Sowia | » » » |
---|---|---|
Sowia | Chłodna | » » » |
Zajezdnia Obornicka » OSIEDLE SOBIESKIEGO | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Obornicka | Zajezdnia Obornicka | » » » |
---|---|---|
Broniewskiego | Bałtycka | » » » |
Kasprowicza | Broniewskiego | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Kasprowicza | Kasprowicza | » » » |
Kasprowicza | PL. DANIŁOWSKIEGO | » » » |
Berenta | Berenta | » » » |
al. M. Kromera | KROMERA | » » » |
Krzywoustego | Grudziądzka | » » » |