C | Linia pospieszna Rozkład ważny od: 25.02.2012 | ||||
PL. GRUNWALDZKI » KOZANÓW | KOZANÓW » PL. GRUNWALDZKI | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Kozanowska | KOZANÓW | » » » |
---|---|---|---|---|---|
pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Kozanowska | Dzielna | » » » |
Drobnera | pl. Bema | » » » | Kozanowska | Wiślańska | » » » |
Dubois | Dubois | » » » | Kozanowska | Kolista | » » » |
Długa | Poznańska | » » » | Popowicka | Rysia | » » » |
Długa | DŁUGA (Politechnika) | » » » | Długa | DŁUGA (Politechnika) | » » » |
Popowicka | Rysia | » » » | Długa | Długa | » » » |
Kozanowska | Kolista | » » » | Dubois | Pomorska | » » » |
Kozanowska | Wiślańska | » » » | Sienkiewicza | pl. Bema | » » » |
Kozanowska | Dzielna | » » » | pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
Kozanowska | KOZANÓW | » » » | pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
PL. GRUNWALDZKI » Zajezdnia Grabiszyńska | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » |
---|---|---|
Oławska | Poczta Główna | » » » |
Kazimierza Wlk. | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |
Kazimierza Wlk. | Świdnicka | » » » |
Grabiszyńska | pl. Legionów | » » » |
Grabiszyńska | Grabiszyńska | » » » |
Grabiszyńska | Pereca | » » » |
Grabiszyńska | Stalowa | » » » |
Grabiszyńska | Fadroma | » » » |
Zajezdnia Grabiszyńska » PL. GRUNWALDZKI | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Grabiszyńska | Zajezdnia Grabiszyńska | » » » |
---|---|---|
Grabiszyńska | Bzowa | » » » |
Grabiszyńska | Fadroma | » » » |
Grabiszyńska | Stalowa | » » » |
Grabiszyńska | Pereca | » » » |
Grabiszyńska | Grabiszyńska | » » » |
Sądowa | pl. Legionów | » » » |
Kazimierza Wlk. | Świdnicka | » » » |
Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » |
pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » |