70 | Linia okresowa Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
Urząd Wojewódzki » Uniwersytet Ekonomiczny | Uniwersytet Ekonomiczny » pl. Wróblewskiego | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » | Kamienna | Uniwersytet Ekonomiczny | » » » |
---|---|---|---|---|---|
pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » | Ślężna | Sanocka | » » » |
Rondo Reagana | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Dyrekcyjna | Dyrekcyjna | » » » |
Piastowska | Piastowska | » » » | Dyrekcyjna | Dawida | » » » |
Nowowiejska | Prusa | » » » | Małachowskiego | Pułaskiego | » » » |
Nowowiejska | Wyszyńskiego | » » » | Piłsudskiego | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
Jedności Narodowej | Nowowiejska | » » » | Piłsudskiego | Arkady | » » » |
Słowiańska | Słowiańska | » » » | Piłsudskiego | pl. Legionów | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » | Piłsudskiego | pl. Orląt Lwowskich | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » | Podwale | PL. JANA PAWŁA II | » » » |
pętla | PL. STASZICA | » » » | Jagiełły | Dmowskiego | » » » |
Dubois | Pomorska | » » » | Dubois | Pomorska | » » » |
Jagiełły | Dmowskiego | » » » | pętla | PL. STASZICA | » » » |
Podwale | PL. JANA PAWŁA II | » » » | pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Piłsudskiego | pl. Orląt Lwowskich | » » » | pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Piłsudskiego | pl. Legionów | » » » | Słowiańska | Słowiańska | » » » |
Piłsudskiego | Arkady | » » » | Jedności Narodowej | Nowowiejska | » » » |
Piłsudskiego | DWORZEC GŁ. PKP | » » » | Nowowiejska | Wyszyńskiego | » » » |
Małachowskiego | Pułaskiego | » » » | Nowowiejska | Prusa | » » » |
Dyrekcyjna | Dawida | » » » | Piastowska | Piastowska | » » » |
Dyrekcyjna | Dyrekcyjna | » » » | Rondo Reagana | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
Ślężna | Sanocka | » » » | pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » |
Ślężna | Uniwersytet Ekonomiczny | » » » | pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » |
Traugutta | pl. Wróblewskiego | » » » |
Urząd Wojewódzki » Zajezdnia DĄBIE | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Rondo Reagana | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
---|---|---|
Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » |
Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » |
Wróblewskiego | ZOO | » » » |
Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » |
pl. Wróblewskiego » Zajezdnia GAJ | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Traugutta | pl. Wróblewskiego | » » » |
---|---|---|
Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |
Piotra Skargi | Eureka | » » » |
Kołłątaja | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
Peronowa | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
Borowska | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » |
Borowska | Dyrekcyjna | » » » |
Ślężna | Uniwersytet Ekonomiczny | » » » |
Zajezdnia DĄBIE » Urząd Wojewódzki | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Wróblewskiego | Zajezdnia DĄBIE | » » » |
---|---|---|
Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » |
Wróblewskiego | ZOO | » » » |
Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » |
Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » |
Traugutta | pl. Wróblewskiego | » » » |
Zajezdnia GAJ » Uniwersytet Ekonomiczny | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Kamienna | Zajezdnia GAJ | » » » |
---|
Zajezdnia GAJ » Urząd Wojewódzki | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Kamienna | Zajezdnia GAJ | » » » |
---|---|---|
Borowska | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » |
Peronowa | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
Kołłątaja | Eureka | » » » |
Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |