7 | Linia normalna Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
MARINO » KRZYKI | KRZYKI » MARINO | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pętla | MARINO | » » » | Karkonoska | KRZYKI | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » | Powstańców Śl. | Orla | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » | Powstańców Śl. | Jastrzębia | » » » |
Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » | Powstańców Śl. | HALLERA | » » » |
Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » | Powstańców Śl. | Sztabowa | » » » |
Trzebnicka | Trzebnicka | » » » | Powstańców Śl. | Rondo | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » | Powstańców Śl. | Wielka | » » » |
Chrobrego | Paulińska | » » » | Powstańców Śl. | Hotel Wrocław | » » » |
Drobnera | Dubois | » » » | Świdnicka | Arkady | » » » |
Grodzka | Uniwersytet | » » » | Świdnicka | Renoma | » » » |
Kazimierza Wlk. | Rynek | » » » | pl. Teatralny | Opera | » » » |
Podwale | Renoma | » » » | Widok | ŚWIDNICKA (Dom Europy) | » » » |
Świdnicka | Arkady | » » » | Szewska | Oławska | » » » |
Powstańców Śl. | Hotel Wrocław | » » » | Szewska | Wita Stwosza | » » » |
Powstańców Śl. | Wielka | » » » | Szewska | Uniwersytecka | » » » |
Powstańców Śl. | Rondo | » » » | Drobnera | Dubois | » » » |
Powstańców Śl. | Sztabowa | » » » | Chrobrego | Paulińska | » » » |
Powstańców Śl. | HALLERA | » » » | pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Powstańców Śl. | Jastrzębia | » » » | Trzebnicka | Trzebnicka | » » » |
Powstańców Śl. | Orla | » » » | Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » |
Karkonoska | KRZYKI | » » » | Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » | |||
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » | |||
pętla | MARINO | » » » |
OPORÓW » KRZYKI | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pętla | OPORÓW | » » » |
---|---|---|
Grabiszyńska | GRABISZYŃSKA (Cmentarz) | » » » |
Grabiszyńska | Fiołkowa | » » » |
Hallera | FAT | » » » |
Hallera | Aleja Pracy | » » » |
Hallera | Ojca Beyzyma | » » » |
Hallera | Mielecka | » » » |
Hallera | Gajowicka | » » » |
Hallera | HALLERA | » » » |
GRABISZYNEK » KRZYKI | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pętla | GRABISZYNEK | » » » |
---|---|---|
Hallera | Ojca Beyzyma | » » » |
Hallera | Mielecka | » » » |
Hallera | Gajowicka | » » » |
Hallera | HALLERA | » » » |
Zajezdnia OŁBIN » KRZYKI | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Słowiańska | Zajezdnia OŁBIN | » » » |
---|---|---|
Słowiańska | Słowiańska | » » » |
Zajezdnia BOREK » KRZYKI | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Powstańców Śl. | Zajezdnia BOREK | » » » |
---|
MARINO » Zajezdnia OŁBIN | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
---|---|---|
Słowiańska | Słowiańska | » » » |
Zajezdnia OŁBIN » MARINO | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Słowiańska | Zajezdnia OŁBIN | » » » |
---|---|---|
Słowiańska | Słowiańska | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » |
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » |