435 | Linia przyspieszona Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
PL. JANA PAWŁA II » RĘDZIŃSKA | RĘDZIŃSKA » PL. JANA PAWŁA II | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Legnicka | PL. JANA PAWŁA II | » » » | Rędzińska | RĘDZIŃSKA | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Długa | Poznańska | » » » | Rędzińska | Turoszowska | » » » |
Popowicka | Popowice | » » » | Maślicka | Maślicka | » » » |
Popowicka | Rysia | » » » | Maślicka | Maślicka - Osiedle | » » » |
Popowicka | Wejherowska | » » » | Pilczycka | STADION WROCŁAW (Królewiecka) | » » » |
Pilczycka | Kolista | » » » | Pilczycka | Dworska | » » » |
Pilczycka | Hutnicza | » » » | Pilczycka | Górnicza | » » » |
Pilczycka | Górnicza | » » » | Pilczycka | Modra | » » » |
Pilczycka | Dworska | » » » | Pilczycka | Kolista | » » » |
Pilczycka | Gosławicka | » » » | Popowicka | Wejherowska | » » » |
Maślicka | Maślicka - Osiedle | » » » | Popowicka | Rysia | » » » |
Maślicka | Maślicka | » » » | Popowicka | Popowice | » » » |
Rędzińska | Turoszowska | » » » | Poznańska | Poznańska | » » » |
Rędzińska | RĘDZIŃSKA | » » » | Legnicka | PL. JANA PAWŁA II | » » » |
RĘDZIŃSKA » Zajezdnia Obornicka | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Podwale | PL. JANA PAWŁA II | » » » |
---|---|---|
mosty Mieszczańskie | Dmowskiego | » » » |
Dubois | Pomorska | » » » |
Drobnera | Dubois | » » » |
Chrobrego | Paulińska | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Trzebnicka | Trzebnicka | » » » |
Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » |
Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » |
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » |
Żmigrodzka | MARINO | » » » |
Zajezdnia Obornicka » RĘDZIŃSKA | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Obornicka | Zajezdnia Obornicka | » » » |
---|---|---|
Żmigrodzka | MARINO | » » » |
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » |
Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » |
Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » |
Trzebnicka | Trzebnicka | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Chrobrego | Paulińska | » » » |
Dubois | Dubois | » » » |
Dubois | Pomorska | » » » |
Mostowa | Dmowskiego | » » » |
Zajezdnia Grabiszyńska » PL. JANA PAWŁA II | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Grabiszyńska | Zajezdnia Grabiszyńska | » » » |
---|---|---|
Grabiszyńska | Bzowa | » » » |
Grabiszyńska | Fadroma | » » » |
Stalowa | Stalowa | » » » |
Grochowa | Grochowa | » » » |
Grochowa | Krucza | » » » |
Gajowicka | Żelazna | » » » |
Zaporoska | Zaporoska | » » » |
Zaporoska | Grabiszyńska | » » » |
Tęczowa | Kolejowa | » » » |
Tęczowa | pl. Orląt Lwowskich | » » » |
PL. JANA PAWŁA II » KOZANÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Kozanowska | Kolista | » » » |
---|---|---|
Kozanowska | Wiślańska | » » » |
Kozanowska | Dzielna | » » » |