145 | Linia normalna Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
TARNOGAJ » SĘPOLNO | SĘPOLNO » TARNOGAJ | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Tarnogajska | TARNOGAJ | » » » | Mickiewicza | SĘPOLNO | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Tarnogajska | Klimasa | » » » | Monte Cassino | Libelta | » » » |
Armii Krajowej | Transbud | » » » | Dembowskiego | Monte Cassino | » » » |
Armii Krajowej | BARDZKA | » » » | Dembowskiego | Okrzei | » » » |
Armii Krajowej | Orzechowa | » » » | Dembowskiego | Partyzantów | » » » |
Borowska | ROD Bajki | » » » | Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » |
Borowska | Śliczna | » » » | Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » |
Borowska | Borowska | » » » | Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » |
Borowska | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » | pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
Peronowa | DWORZEC GŁ. PKP | » » » | pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » |
Kościuszki | DWORCOWA | » » » | Oławska | Poczta Główna | » » » |
Krasińskiego | Krasińskiego | » » » | Dworcowa | DWORCOWA | » » » |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » | Peronowa | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » | Ślężna | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » |
pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Gliniana | Dyrekcyjna | » » » |
Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » | Borowska | Borowska | » » » |
Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » | Borowska | Śliczna | » » » |
Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » | Armii Krajowej | ROD Bajki | » » » |
Dembowskiego | Partyzantów | » » » | Armii Krajowej | Orzechowa | » » » |
Dembowskiego | Okrzei | » » » | Armii Krajowej | BARDZKA | » » » |
Dembowskiego | Monte Cassino | » » » | Armii Krajowej | Transbud | » » » |
Monte Cassino | Libelta | » » » | Tarnogajska | Klimasa | » » » |
Mickiewicza | SĘPOLNO | » » » | Tarnogajska | TARNOGAJ | » » » |
Zajezdnia Obornicka » SĘPOLNO | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Obornicka | Zajezdnia Obornicka | » » » |
---|---|---|
Obornicka | Paprotna | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
Broniewskiego | Bałtycka | » » » |
Kasprowicza | Broniewskiego | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Berenta | » » » |
al. M. Kromera | KROMERA | » » » |
Wyszyńskiego | Mosty Warszawskie | » » » |
Wyszyńskiego | Wyszyńskiego | » » » |
Wyszyńskiego | Ogród Botaniczny | » » » |
Szczytnicka | Katedra | » » » |
Szczytnicka | Reja | » » » |
Zajezdnia Obornicka » TARNOGAJ | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Obornicka | Zajezdnia Obornicka | » » » |
---|---|---|
Obornicka | Paprotna | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
Broniewskiego | Bałtycka | » » » |
Kasprowicza | Broniewskiego | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Berenta | » » » |
al. M. Kromera | KROMERA | » » » |
Wyszyńskiego | Mosty Warszawskie | » » » |
Wyszyńskiego | Wyszyńskiego | » » » |
Wyszyńskiego | Ogród Botaniczny | » » » |
Wyszyńskiego | Katedra | » » » |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » |
SĘPOLNO » Zajezdnia Obornicka | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Grunwaldzki | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
---|---|---|
Curie-Skłodowskiej | Reja | » » » |
Wyszyńskiego | Katedra | » » » |
Wyszyńskiego | Ogród Botaniczny | » » » |
Wyszyńskiego | Wyszyńskiego | » » » |
Wyszyńskiego | Damrota | » » » |
Boya-Żeleńskiego | KROMERA | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Berenta | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Kasprowicza | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Broniewskiego | Broniewskiego | » » » |
Obornicka | Bałtycka | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
TARNOGAJ » Zajezdnia Obornicka | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » |
---|---|---|
Wyszyńskiego | Katedra | » » » |
Wyszyńskiego | Ogród Botaniczny | » » » |
Wyszyńskiego | Wyszyńskiego | » » » |
Wyszyńskiego | Damrota | » » » |
Boya-Żeleńskiego | KROMERA | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Berenta | » » » |
Boya-Żeleńskiego | Kasprowicza | » » » |
Kasprowicza | Pola | » » » |
Broniewskiego | Broniewskiego | » » » |
Obornicka | Bałtycka | » » » |
Obornicka | Bezpieczna | » » » |
TARNOGAJ » Zajezdnia Grabiszyńska | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Komandorska | EPI | » » » |
---|---|---|
Wielka | Komandorska | » » » |
Wielka | Pl. Hirszfelda | » » » |
Grochowa | Krucza | » » » |
Grochowa | Grochowa | » » » |
Grabiszyńska | Stalowa | » » » |
Grabiszyńska | Fadroma | » » » |