Mecz Polska – Walia. Jak dojechać na Stadion we Wrocławiu?

Jak dojechać na Tarczyński Arena Wrocław komunikacją miejską czy samochodem? Gdzie można zaparkować auto?

Jak dojechać na Tarczyński Arena Wrocław komunikacją miejską?

Na wrocławski stadion można dotrzeć między innymi komunikacją miejską.

Stałe linie tramwajowe i autobusowe, które dojeżdżają pod Tarczyński Arena:

  • tramwajowe: 3, 10, 20, 31 i 33,
  • autobusowe: 103 i 128.
  • bilety kosztują 4,60 normalny/2,30 ulgowy

Dodatkowa komunikacja na stadion 1 czerwca

  • Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze spółką Stadion Wrocław zagwarantowali bezpłatny przejazd wszystkim posiadaczom biletów, zaproszeń i akredytacji meczowych. Dotyczy to linii specjalnych T1, T2 i S1.

Mecz Polska – Walia. Gdzie zaparkować samochód?

Kierowcy, którzy przyjeżdżają na mecz spoza Wrocławia, na Tarczyński Arena najszybciej dostaną się wjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem Wrocław Stadion.

Polski Związek Piłki Nożnej rekomenduje korzystanie ze środków transportu zbiorowego i nie organizuje miejsc parkingowych na stadionie lub w jego bezpośredniej okolicy. Kibicom zaleca się pozostawienie swojego samochodu na jednym z parkingów Park & Ride.

Dojazd na stadion dla osób z niepełnosprawnościami 

  • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich powinny kierować się do dedykowanych wejść przy Bramie Królewiecka i Bramie Lotnicza.
  • Osoby z niepełnosprawnością, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów, mogą korzystać z bram oznaczonych jako C i D, zlokalizowanych przy Alei Śląskiej.
  • Stadion jest w pełni dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i do wszystkich dostępnych miejsc siedzących można dostać się windą.

Comments powered by CComment